Star Wars: Squadrons otrzymało nowy zwiastun

Electronic Arts prezentuje nam zwiastun promocyjny nadchodzącego Star Wars: Squadrons.

@ 14.09.2020, 20:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Star Wars: Squadrons otrzymało nowy zwiastun

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun promocyjny Star Wars: Squadrons, które zadebiutuje w niedługim czasie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Nadchodząca międzygalaktyczna batalia, Star Wars: Squadrons, otrzymała nowy film CGI w przygotowaniu do nadchodzącej premiery gry, stworzony we współpracy z deweloperami EA Motive, LucasFilm i uznanym hollywoodzkim studiem efektów Industrial Light and Magic. Krótki filmik, zatytułowany „Hunted”, jest osadzony przed wydarzeniami z nadchodzącej gry, przedstawiając nam dowódcę eskadry Varko Graya, który znajduje się jako ostatni pilot TIE na polu bitwy, ścigany przez zawziętego X-Winga.

Film jest w przygotowaniu od marca i obejmuje efekty wizualne Johna Knolla, który wcześniej pracował nad trylogią Gwiezdnych Wojen, Łotr 1 oraz The Mandalorian. W artykule na oficjalnej stronie Gwiezdnych Wojen, w którym szczegółowo opisał ten film, Knoll powiedział, że był podekscytowany pracą w różnych mediach związanych z grami, mówiąc:

"Kiedy pracujemy nad filmami fabularnymi, to są naprawdę ciekawe okresy pracy, ale i wymagające. Przede wszystkim musimy się trzymać, ponieważ jest to część serii i chcesz zachować spójność. Była szansa, aby trochę od tego odejść. Aby zrobić ujęcia, które nie pasowałyby do kinowego projektu. Mocowania Go-Pro i tym podobne rzeczy. Trochę inne spojrzenie na filmiki promujące takie projekty".

Sprawdź poniżej filmik "Hunted". Samo Star Wars: Squadrons zadebiutuje na Xboksie One, PlayStation 4 i PC już 2 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   21:56, 14.09.2020
Filmik na prawdę fajny. W ogóle ta gra zapowiada się całkiem nieźle. Jeśli singiel będzie w porządku to chętnie w nią zagram.