Halo 3: ODST w przyszły tygodniu na komputerach

W przyszłym tygodniu gracze PC otrzymają dostęp do gry Halo 3: ODST.

@ 14.09.2020, 20:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Halo 3: ODST w przyszły tygodniu na komputerach

Mamy bardzo dobre wiadomości dla fanów Master Chiefa, otóż Halo 3: ODST pojawi się w przyszły tygodniu na komputerach. Nastąpi to dokładnie 22 września.


Czarna owca wśród głównych odsłon cyklu Halo, czyli ODST pojawi się ostatecznie na blaszakach ku uciesze fanów. Akcja projektu toczy się zaraz po misji Metropolis z Halo 2. W tytule nie jesteś super żołnierzem, ale po prostu zwykłym wojakiem uwięzionym w niezwykłej sytuacji. Nowy zwiastun gry na PC ukazuje zrujnowany pejzaż miejski, dając widzom przedsmak kultowej, ponurej ścieżki dźwiękowej.


W Halo: The Master Chief Collection wraz z ODST pojawi się wiele zmian. Oprócz kampanii gracze mogą również zagłębić się w tryby wieloosobowe ODST, teraz z większym wachlarzem opcji.


Warto jeszcze wspomnieć, że 22 września prawdopodobnie będzie również datą premiery kolejnego sezonu Master Chief Collection. Oznacza to nowe modyfikacje zbroi i broni, tym razem dla Halo 3.


Poniżej możecie rzucić okiem na materiał wideo zamieszczony na koncie na Twitterze marki. Warto wrócić do ODST, szczególnie jeżeli lubicie zmagania wieloosobowe w tym uniwersum.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?