Star Wars: Squadrons (PC) - okladka

Star Wars: Squadrons (PC)

Premiera:
02 października 2020
Premiera PL:
02 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Star Wars: Squadrons (PC)
Materdea @ 10:17 18.06.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 56min

+ czaswięcej

Star Wars: Squadrons to nowa strzelanka z elementami przygodowej gra akcji od firmy Electronic Arts na licencji uniwersum Gwiezdnych Wojen. Za tytuł odpowiedzialne jest studio EA Motive, zaś sama produkcja oparta jest na kosmicznych starciach pojazdami X-Wing oraz TIE Fighter.

W Star Wars: Squadrons wcielamy się dwóch bohaterów - pilota po stronie Imperium oraz Nowej Republiki. Cała historia, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi, opowiedziana jest z dwóch perspektyw.

Rozgrywka Star Wars: Squadrons pozwala dosłownie wejść w skórę osoby odpowiedzialnej za kierowanie X-Wingiem lub TIE Fighterem, bowiem osadza kamerę w perspektywie z pierwszej osoby. Gra pozwala na zabawę zarówno dla pojedynczego gracza, oferując kampanię fabularną, a także rozgrywki sieciowe w trybie pięciu na pięciu.

Wymagania: Twórcy gry Star Wars: Squadrons ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Star Wars: Squadrons (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?