Film Star Wars: Rogue Squadron nie będzie związany z grą Star Wars: Squadrons

Ma być on całkiem nową opowieścią, choć inspirowaną grami i książkami.

@ 14.12.2020, 16:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Film Star Wars: Rogue Squadron nie będzie związany z grą Star Wars: Squadrons

Reżyserka filmu Wonder Woman, Patty Jenkins, pracuje nad filmem pod tytułem Star Wars: Rogue Squadron, mającym zadebiutować pod koniec 2023 roku. Właśnie poznaliśmy pewien istotny detal na jego temat.

Mimo że Star Wars: Rogue Squadron nawiązuje tytułem do Star Wars: Squadrons nie będzie on w żadnym stopniu nawiązywał do wspomnianej gry. Będzie to całkiem unikatowy projekt z zupełnie odrębną opowieścią.

"Robimy coś oryginalnego, podpierając się grami oraz książkami. Ze zrozumieniem podchodzimy do wspaniałości wszystkich tych rzeczy, ale tak, to oryginalna opowieść i jestem na nią nakręcona".

Film Star Wars: Rogue Squadron zapowiedziany został z początkiem grudnia podczas konferencji firmy Disney, w trakcie której korporacja zaprezentowała swoje plany na przyszłość. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, produkcja trafi do kin w okresie świątecznym 2023 roku.

Star Wars: Squadrons dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons

Premiera: 02 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Star Wars: Squadrons to nowa strzelanka z elementami przygodowej gra akcji od firmy Electronic Arts na licencji uniwersum Gwiezdnych Wojen. Za tytuł odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?