Star Wars: Squadrons nie otrzyma nowej zawartości

Twórcy chcą, abyśmy do gry podchodzili jak do kompletnego doświadczenia.

@ 08.10.2020, 19:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Star Wars: Squadrons nie otrzyma nowej zawartości

Star Wars: Squadrons zadebiutowało przed kilkoma dniami. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Electronic Arts nie zamierza projektu wspierać żadną dodatkową zawartością. Wszystko, co będzie w grze, jest w niej od premiery.

Popremierowe plany, a dokładniej ich brak, poruszył niedawno dyrektor kreatywny Star Wars: Squadrons, Ian Frazier. Powiedział on, że w tym momencie mało prawdopodobne jest to, że gra dostanie nowe treści. To nie jest bowiem usługa.

"Nigdy nie mów nigdy, że tak powiem, ale jeśli chodzi o naszą filozofię, nie próbujemy traktować tej gry, jako usługi. Nie chcemy powiedzieć, że już po sprawie, a potem coś dodać w miarę upływu czasu, co w sumie dzieje się w przypadku większości gier".

"Próbowaliśmy podejść do tego staroszkolnie, mówiąc 'Zapłaciliście $40, ta gra jest cała, kompletna. Nie planujemy dodawać nowej zawartości, to jest gra i mamy nadzieję, że rozumiecie czego w jej przypadku oczekiwać".

Star Wars: Squadrons dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   20:14, 08.10.2020
I tak powinno być zawsze. A nie sto tysięcy dodatków...
0 kudosMicMus123456789   @   21:18, 08.10.2020
Jest to na swój sposób szokująca informacja biorąc pod uwagę kto wydał grę xD Po tylu problemach i wizerunkowych porażkach próbują coś zmienić na lepsze?
0 kudosvenommm   @   16:13, 05.12.2020
Akurat ta gra im nawet wyszła tylko była dość krótka, ale w promocji Media Expert można było zaoszczędzić 1/3 kwoty. EA ma szanse się podnieść, ale determinować to będzie sukces(lub jego brak) takich gier jak Dragon Age IV, Mass Efect: Legendary i The Sims 5, które będzie miało do pokonania Paralives. No i jeszcze potencjalnie Battlefied. Może odrobią na wizerunku, ale ciężko będzie im zyskać kredyt zaufania graczy, jaki mieli za dawnych lat.
Advertisement
 X