Reżyser God of War uważa, że przejście na PlayStation 5 będzie łatwym procesem

W jego opinii transformacja powinna być łatwiejsza niż w przypadku poprzednich generacji.

@ 10.08.2020, 14:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Reżyser God of War uważa, że przejście na PlayStation 5 będzie łatwym procesem

Przejście pomiędzy generacjami konsol zawsze jest skomplikowanym procesem - szczególnie dla deweloperów, którzy muszą się na nowo uczyć różnych sztuczek, pozwalających im w pełni wykorzystać możliwości nowej platformy. Cory Barlog, reżyser God of War, uważa, że w przypadku PlayStation 5 transformacja będzie dość łatwa.

"W przypadku każdej generacji masz wrażenie, że ją opanowałeś, a potem nadchodzi kolejna, a ty sobie myślisz: ale ja właśnie opanowałem tę. Tym razem myślę, że będzie trochę inaczej".

"Mam wrażenie, że mamy dobre fundamenty, jeśli chodzi o zrozumienie, więc przejście pomiędzy generacjami będzie mniej skomplikowane", powiedział Barlog, a potem przyznał, że przy każdej transformacji jest "trochę smutny", że czuje, iż "wszystkie fajne sztuczki, które opanował są na nic i że musi uczyć się nowych".

"To jest świetne, to mnóstwo zabawy, ale, wiecie, czujesz, że masz mniej kontroli", zacząć musisz "od nowa". Na szczęście nowy sprzęt oznacza nowe możliwości, jak w przypadku PlayStation 5, które posiada pamięć SSD zamiast klasycznego dysku twardego. Pozwoli ona deweloperom "robić naprawdę wspaniałe rzeczy".

PlayStation 5 wciąż nie ma daty premiery. Nie znamy też jego ceny. Ujawnione do tej pory informacje zgromadziliśmy w ramach dostępnej na naszych łamach wiki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?