Remake Destroy All Humans! jest już w sklepach

Premiera najnowszego projektu studia Black Forest Games ma miejsce dzisiaj.

@ 29.07.2020, 20:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remake Destroy All Humans! jest już w sklepach

Oryginalne Destroy All Humans! wydane zostało w 2005 roku. Choć nie było jakoś wyjątkowo porywające, zyskało sporą popularność wśród graczy ze względu na swoją unikatową tematykę. Jeśli nie mieliście okazji zagrać, powinien Was ucieszyć fakt, że w sklepach dostępny jest już remake.

Zbudowane od nowa Destroy All Humans! trafiło na rynek ze względu na wysiłki firmy THQ Nordic. Za jego powstaniem stoi studio Black Forest Games, a jako że to remake założenia nie uległy zmianie. Różnice dostrzec można przede wszystkim w oprawie audio-wizualnej oraz poprawionych elementach rozgrywki.

W Destroy All Humans! wcielamy się w obcego zwanego Crypto-137, który jest głównodowodzącym inwazji na Ziemię. Kontrolując go przemierzamy sześć rozbudowanych lokacji w Stanach Zjednoczonych, wykorzystując wiele zróżnicowanych broni do siania spustoszenia.

Destroy All Humans! dostępne jest na PC, PS4 oraz Xboksie One. Poniżej obejrzeć możecie jego zwiastun premierowy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?