Zapowiedziano remake Destroy All Humans! 2 - jest pierwszy zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Destroy All Humans! 2 - Reprobed, czyli remake'u drugiej odsłony popularnego cyklu o ataku kosmitów na Ziemię.

@ 19.09.2021, 12:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano remake Destroy All Humans! 2 - jest pierwszy zwiastun

W trakcie minionego już THQ Nordic 2021 Digital Showcase wydawca zaprezentował sporo zwiastunów z nadchodzących gier, a przy okazji zapowiedział kilka do tej pory nieujawnionych projektów. W tej drugiej kategorii umieścić można remake Destroy All Humans! 2: Make War Not Love, czyli Destroy All Humans! 2: Reprobed.

Destroy All Humans! 2: Reprobed to oczywiście druga część popularnego cyklu. Jako że mamy do czynienia z remakiem, deweloperzy od zera zbudowali całą grę, zachowując oczywiście to, co czyniło pierwowzór wyjątkowym. Nowy silnik graficzny, nowa oprawa, a także podrasowana mechanika rozgrywki - wszystko to powinno sprawić, że zabawa będzie miodna.

Destroy All Humans! 2: Reprobed to nie jedyny remake, jaki otrzymała seria. Wcześniej w podobny sposób potraktowano "jedynkę", a ze względu na to, że gra okazała się sporym sukcesem, zapowiedziano także "dwójkę". Jeśli chodzi o datę premiery Destroy All Humans! 2: Reprobed, niestety nic nie ujawniono. Wiemy natomiast, że zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?