Destroy All Humans! Remake (PC) - okladka

Destroy All Humans! Remake (PC)

Premiera:
28 lipca 2020
Premiera PL:
28 lipca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Destroy All Humans! Remake (PC)
Kawira @ 10:30 03.07.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Destroy All Humans! Remake to odświeżona wersja przygodowej gry akcji z elementami RPG, która pierwotnie ukazała się na konsolach Xbox oraz PlayStation 2 w 2005 roku, a stworzona została przez Pandemic Studios - Destroy All Humans!. Za remake odpowiada studio Black Forest Games, autorzy m.in. Fade to Silence czy Giana Sisteres: Twisted Dreams.

Fabuła Destroy All Humans! Remake osadza akcję oraz wszystkie wydarzenia dokładnie w tym samym okresie, co oryginał. Mamy zatem Stany Zjednoczone w roku 1959, kiedy to moda na UFO trwała w najlepsze. Wcielamy się w postać kosmity Crypto 137, który przybywa na Ziemię w poszukiwaniu swojego poprzednika, Crypto 136, a także odnalezienia oryginalnego kodu DNA rasy Furon (którą on sam reprezentuje).

Rozgrywka w Destroy All Humans! Remake pozostała wierna oryginałowi sprzed 15 lat. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś naszym głównym zadaniem jest wykonywanie celów każdej z kilkunastu misji rozgrywajacych się w różnych lokacjach w USA. Naturalnie lwią część czasu walczymy z ludźmi, którzy usilnie chcą pozbyć się nas ze swojej planety - czynimy to bogatym arsenałem kosmity, w skład którego wchodzi m.in. telekineza czy strzelanie piorunami z pistoletu plazmowego. Oprócz tego osobny moduł stanowi nasz statek - ten również posiada szereg atrybutów oraz uzbrojenia pozwalającego na eksterminację rasy ludzkiej.

Po każdej misji zdobywamy specjalne punkty, które później - w specjalnym laboratorium (przenosimy się do niego między misjami) - możemy wykorzystać na dodatkowe umiejętności Crypto 137 lub ulepszenie statku kosmicznego.

W Destroy All Humans! Remake kompletnej przebudowie uległa cała oprawa wizualna oraz dźwiękowa. Lokacje prezentują oryginalny klimat oraz układ, jednak wszystkie tekstury, modele itd. zostały wymienione na lepiej wykonane i przede wszystkim o wyższej rozdzielczości.

Wymagania: Twórcy gry Destroy All Humans! Remake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   roxa175,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Destroy All Humans! Remake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?