Destroy All Humans! - remake pojawi się 28 lipca; wymagania sprzętowe i edycje kolekcjonerskie

Ogłoszono datę premiery Destroy All Humans! Remake. Do tego poznaliśmy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe gry, a także zawartość obu edycji kolekcjonerskich.

@ 29.04.2020, 10:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Destroy All Humans! - remake pojawi się 28 lipca; wymagania sprzętowe i edycje kolekcjonerskie

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun odświeżonej przygodowej gry akcji z 2005 roku - Destroy All Humans!. Produkcja autorstwa Black Forest Games (w oryginale deweloperami byli ludzie z Pandemic Studios) trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One oraz PlayStation 4 już 28 lipca tego roku!

Najnowszy trailer, połączony z fragmentami z rozgrywki, Destroy All Humans! Remake ujawnił datę premiery gry. Oprócz niej poznaliśmy też minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe, a wydawca - firma THQ Nordic - ujawnił dwie edycje kolekcjonerskie.

W Destroy All Humans! wcielamy się w postać przybysza z obcej planety, o kryptonimie Crypto-137. Trafiamy na Ziemię w latach 50. ubiegłego stulecia i naszym zadaniem jest sianie zamętu, a także eksterminacja ludzkości. Posłużą nam do tego specjalne zdolności ufoka - od korzystania z własnego statku kosmicznego, przez zaawansowane bronie potrafiące np. zamienić nas w dowolną ludzką postać, kończąc na nieco bardziej klasycznych metodach - jak lasery i eksplozje.

Na rynek, również polski, bowiem dystrybucją zajmuje się firma Koch Media Polska, trafią - oprócz standardowej edycji - dwie "kolektorki". Pierwsza z nich Destroy All Humans! DNA Collector's Edition, zawierać będzie grę, figurkę Crypto z krową (23 cm), relaksująca zabawką antystresową z wyskakującymi oczyma, stylowy brelok do kluczy, sześć grafik przedstawiających pożogę i zniszczenie, skórki do zmiany wyglądu Crypto w grze, a także specjalne pudło na resztę elementów.

Druga, bogatsza, to Destroy All Humans! Crypto-137 Edition. Zawiera grę, figurę Crypto-137 z sekretnym stojakiem planetarnym (60 cm), plecak z podobizną Crypto, a także pozostałą część z poprzedniej edycji kolekcjonerskiej (poza figurką oczywiście).

Minimalne wymagania sprzętowe Destroy All Humans! Remake:


  • System operacyjny: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
  • Procesor: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Dysk twardy: 25 GB wolnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe Destroy All Humans! Remake:


  • System operacyjny: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) or better
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Dysk twardy: 25 GB wolnej przestrzeni

Sprawdź także:
Destroy All Humans!

Destroy All Humans!

Premiera: 24 czerwca 2005
PS2, XBOX

Opis i cechy:Destroy All Humans to nietypowa gra akcji stworzona przez studio Pandemic, znane z takich hitów jak Full Spectrum Warrior czy Mercenaries. W DAH! wcielamy si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?