W Watch Dogs: Legion będziesz mógł grać w pijackie minigierki

Watch Dogs: Legion coraz częściej pojawia się w wiadomościach, dzisiaj dowiecie się, czy Ubisoft pozwoli na spożywanie alkoholu.

@ 14.07.2020, 17:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W Watch Dogs: Legion będziesz mógł grać w pijackie minigierki

Tak, pozwoli, ale chodzi tutaj faktycznie o jeden drobny "ficzer" z gry Watch Dogs: Legion, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Ale nie tylko o alkoholu dziś będziemy pisać.

Watch Dogs Legion oferuje graczom rozbudowany obszar Londynu, umożliwiający im odkrywanie świata pełnego życia oraz aktywności. NPC robią swoje, krzyczą na ludzi, pukają do drzwi budynków, a niektóre ukryte rozwiązania wydają się zaskakiwać.

Podczas rozgrywki będziemy mieli do czynienia z ukrytymi mini-grami, które są dostępne w całym mieście. Jedna wymaga szybkiej podróży do kryjówki gracza. Inna znajduje się pod okolicznym pubem. Puby mają bar z alkoholem, który można pić. W rezultacie gra pozwala nam spożywać alkohol, aż zaczniemy się potykać, upadać na kolana i tracić przytomność..

Pomijając pijaństwo, pub to również tarcza do gry w rzutki. Gracze są w stanie zmierzyć się tu z postaciami niezależnymi w grze 301. Aby mini-gra była trudna, cel rozszerza się i kurczy. Za wygraną dostajemy punkty, które możemy spożytkować na kolejne osiągnięcia.

Prócz wspomnianych aktywności, w Watch Dogs Legion są też nielegalne areny walki, w których możecie wziąć udział. Areny te dają także punkty premiowe za ich ukończenie i wydają się być rozrzucone po mieście. Są to areny bokserskie, w których zasadniczo walczymy z czterema różnymi przeciwnikami, pojedynczo, w stylu turniejowym.

Watch Dogs Legion ma się ukazać pod koniec tego roku na Xboksie One, PS4, PC i Google Stadia.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?