Brawlhalla 6 sierpnia pojawi się na urządzeniach mobilnych iOS i Android

Firma Ubisoft na Ubisoft Forward ogłosiła, że Brawlhalla - sympatyczna bijatyka 2D z elementami platformówkowymi - 6 sierpnia ukaże się na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

@ 13.07.2020, 12:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
mob

Brawlhalla 6 sierpnia pojawi się na urządzeniach mobilnych iOS i Android

W październiku 2017 roku na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4 ukazała się utrzymana w charakterystycznym klimacie i oprawie wizualnej platformówka bitwena 2D - Brawlhalla. Firma Ubisoft dostarczyła niecodzienną produkcję, która teraz - co zostało ogłoszone na konferencji Ubisoft Forward - ukaże się również na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

Podczas wczorajszej imprezy Ubisof Forward oprócz naprawdę potężnych zawodników wagi ciężkiej, takich jak Far Cry 6, Watch Dogs Legion czy Assassin's Creed: Valhalla, pojawiły się też nieco mniejsze produkcje. Jedną z nich była Brawlhalla - niemłoda już, bo blisko 3-letnia produkcja, jednak tym razem debiutująca na kolejnych platformach. Deweloperzy zapowiedzieli, iż 6 sierpnia tytuł pojawi się na urządzeniach mobilnych wyposażonych w systemy z iOS-em oraz Androidem.

W Brawlhalla mamy do czynienia z dwuwymiarową platformówką w komiksowej, bardzo kolorowej oprawie wizualnej, gdzie rozgrywka opiera się na dynamicznych walkach na zróżnicowanych arenach. Tytuł ukazał się na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a niedługo wyjdzie na smartfonach i tabletach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?