Hyper Scape - otwarta beta dostępna na PC

Tuż po zakończeniu konferencji Ubisoft Forward, wydawca udostępnił otwartą betę Hyper Scape - dostępną, niestety, tylko na komputerach osobistych.

@ 13.07.2020, 11:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Hyper Scape - otwarta beta dostępna na PC

Hyper Scape to nowa marka Ubisoftu, która pojawiła się już na początku tego miesiąca w ramach oficjalnej zapowiedzi. Mimo iż nie poznaliśmy wielu nowych informacji na temat tego futurystycznego battle royale, to na Ubisoft Forward dostaliśmy nowy zwiastun, kolejny gameplay, a także informację o starcie otwartej bety na komputerach osobistych.

Hyper Scape ruszyło, w ramach otwartych dla wszystkich beta-testów, dokładnie zaraz po skończonej konferencji - dzisiaj, jeśli wczoraj serwery nie domagały, już wszystko powinno być w porządku i chętni mogą dołączyć do zabawy. Wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i zalogować się na swoje konto Uplay, by rozpocząć pobieranie klienta z grą. Przedpremierowe testowanie udostępniono tylko na komputerach osobistych.

Nie znamy daty premiery pełnej wersji gry, ani ewentualnie innych platform, na których beta miałaby działać. Tytuł ukaże się naturalnie na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 (oprócz PC-tów).Sprawdź także:
Hyper Scape

Hyper Scape

Premiera: 11 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Hyper Scape to nowa marka w portfolio firmy Ubisoft - gra jest dedykowana starciom wieloosobowym w formule battle royale z motywem science-fiction i futurystyczną wizją a...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?