Shadow Warrior 2 (PC) - okladka

Shadow Warrior 2 (PC)

Premiera:
13 października 2016
Premiera PL:
13 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (32)Gram (5)Ukończone (10)Kupię (1)

Opis Shadow Warrior 2 (PC)
bigboy177 @ 13:45 12.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 18h 19min

+ czaswięcej

Shadow Warrior 2 to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek. Remake pierwszej części zadebiutował w roku 2013, a Shadow Warrior 2 jest pełnoprawną kontynuacją. Podobnie jak w przypadku remake'u, za grą stoi polskie studio Flying Wild Hog.

Shadow Warrior 2 to produkcja nastawiona na szybką i nieskrępowaną rozwałkę. Fabuła gry rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach ukazanych w jedynce. Lo Wang zniszczył sojusz, jaki powstał pomiędzy jego dawnym szefem, a starożytnymi bogami świata cienia, niestety udało mu się powstrzymać mroku, ktory opaował świat. Zmienił on ludzi w krwiożercze, dzikie bestie, żyjące u boku demonów.

Lo Wang żyje teraz w dziczy, poza zasięgiem swoich wrogów, zarabiając na chleb jako najemnik. Jedna z prostych misji nie idzie jednak po jego myśli, a w rezultacie protagonista zostaje wciągnięty w skomplikowaną intrygę pomiędzy młodym naukowcem, a przywódcą sekty. W samym środku zadymy znajduje się też zupełnie nowy narkotyk zwany Shade. Lo Wang musi rozwiązać oczywiście sytuację, a nie zrobi tego bez umiejętności grającego.

Shadow Warrior 2, podobnie jak "jedynka", oferuje dynamiczne pojedynki, w których bohater jest w stanie korzystać z całkiem odświeżonego arsenału broni. Twórcy przygotowali nie tylko karabiny, pistolety oraz oręż biały, ale także starożytne artefakty, dające herosowi ponadnaturalne umiejętności.

Co ciekawe, Shadow Warrior 2 da się przejść nie tylko samotnie, ale także w ramach czteroosobowego trybu współpracy. Wszyscy gracze brną wówczas do jednego celu, wspólnie ubijając napotkane pokraki. Projekt działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą, brutalną i efektowną oprawę wizualną. Całość doprawiono humorystycznymi kwestiami i sytuacjami, tak charakterystycznymi dla "jedynki".

Wymagania: Twórcy gry Shadow Warrior 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Shadow Warrior 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   18:17, 13.10.2016
Ciekawe, czy gra jest warta zakupu. Jak na razie żadnych wpisów, ocen, wręcz zerowe zainteresowanie...
0 kudosVerdyct   @   17:48, 22.10.2016
Mam ochotę wpisać tu kolejnego posta, ale nie zrobię tego, bo będzie to wyglądać tak, jakbym prowadził dyskusję sam ze sobą...
... a niech to... Uśmiech
0 kudosJackieR3   @   18:14, 22.10.2016
No też czasem gadam sam ze sobą. Uśmiech A gra nie wiem .Teoretycznie wygląda na fajny odstresowywacz.Ale musiałbym jedynką się zainteresować bo dwójka na moim sprzęcie raczej nie ruszy.
0 kudosVerdyct   @   21:12, 22.10.2016
sorry, to przez pomyłkę,
nacisnąłem coś, by sprawdzić jaki masz sprzęt, a poszło jakieś zaproszenie,
jeszcze raz sorry
nawet nie wiem co dokładnie zostało wysłane i do kogo