Nowa gra Remedy już na Epic Games Store... tak jakby

Sam Lake i ekipa z Remedy Entertainment wrzucili nową markę na Epic Games Store.

@ 27.05.2020, 09:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Nowa gra Remedy już na Epic Games Store... tak jakby

Wygląda na to, że Remedy Entertainment, twórcy Control, przygotowuje się do ujawnienia nowego projektu. Wiele wpisów w bazie danych przypisanych deweloperowi pojawiło się na Epicdata.info, witrynie poświęconej katalogowaniu aktualizacji Epic Games Store, podobnie jak SteamDB dla Steama.

Wpisy zauważone przez użytkownika o pseudonimie MP1st odnoszą się do projektu o nazwie "BigFish". Oryginalny wpis został utworzony wcześniej w tym miesiącu, a aktualizacja została wykonana wczoraj.

W przeciwieństwie do innych nadchodzących gier w Epic Games Store, których strony już są dostępne, BigFish nie ma powiązanych obrazów. Samo istnienie karty wskazuje jednak, że coś szykowane jest za kulisami. Oczywiście Remedy może po prostu używać zaplecza sklepu jako sposobu udostępniania danych programistom i testerom, podobnie jak niektórzy polegają na Steamie w dystrybucji gier w fazie rozwoju. To znaczy, że może nie zbliżamy się do jakiegoś ujawnienia, ale przeciek i plotka są z pewnością interesujące.

Studio Remedy niedawno zawarło umowę na publikację dwóch gier z Epic Games, a jedną z nich może być wspomniany projekt. Studio powiedziało, że pracuje nad dużym tytułem AAA i kolejną, nieco mniejszą, produkcją.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:30, 27.05.2020
BigFish = kolejny RPG rekinowy? Albo łowienie rybek Uśmiech
0 kudosbalic87   @   11:40, 27.05.2020
Cytat: shuwar
BigFish = kolejny RPG rekinowy? Albo łowienie rybek Uśmiech
ja zakładam ze będzie to wielkie polowanie na moby dicka :]
0 kudosTheCerbis   @   12:31, 27.05.2020
Znów coś od Remedy na EGS? Dzięki, odpuszczę sobie.
0 kudosdabi132   @   17:28, 27.05.2020
I tak po jakimś czasie wyjdzie na Steam więc nawet nie będę rozpaczał na premierę na EGS.