No Man's Sky w przyszłym miesiącu trafi do Xbox Game Pass

No Man's Sky będzie dostępne w przyszłym miesiącu w ramach Xbox Game Pass.

@ 27.05.2020, 09:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

No Man's Sky w przyszłym miesiącu trafi do Xbox Game Pass

Microsoft nie odpuszcza i konkretnie rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass. No Man's Sky będzie nową grą w przyszłym miesiącu, która trafi do tej szerokiej i ciekawej oferty abonamentowej.

Sean Murray, jeden z włodarzy Hello Games, napisał o podekscytowaniu nadchodzącym debiutem tego tytułu w usłudze Microsoftu mówiąc: "Członków Xbox Game Pass i graczy Windows 10 na PC, którzy jeszcze nie mieli okazji zbadać wszechświata pragniemy gorąco powitać i mamy nadzieję, że nasza oddana i przyjazna społeczność sprawi, że poczujecie się jak w domu".

Trzeba przyznać, że Murray ma rację co do jednej rzeczy - teraz jest chyba najlepszy moment, aby wskoczyć do świata No Man's Sky. Gra przeszła 10 głównych aktualizacji od premiery w 2016 roku i jest teraz wypełniona treściami. Warto również wspomnieć o ByteBeat, w pełni rozbudowanym programie do komponowania muzyki wbudowanym bezpośrednio w grę i dodanym w aktualizacji z 16 grudnia 2019 roku.

W tym miejscu odsyłamy do naszej recenzji gry napisanej przez Marcina. Tytuł na Metacritic osiągnął średnią ocen na poziomie 61 punktów.


Sprawdź także:
No Man's Sky

No Man's Sky

Premiera: 12 sierpnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

No Man's Sky to gra niezależna autorstwa studia Hello Games, twórców serii Joe Danger. Jest to rozbudowana produkcja z otwartym światem, w której możemy przemierzać przes...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?