Odświeżone Tony Hawk’s Pro Skater nie będzie posiadało mikropłatności na premierę

Mikropłatności w grze Tony Hawk’s Pro Skater mogą pojawić się w jakimś terminie po premierze.

@ 18.05.2020, 20:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Odświeżone Tony Hawk’s Pro Skater nie będzie posiadało mikropłatności na premierę

Zestaw Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 został ujawniony kilka dni temu. W rozmowie z Gamespotem, Jen Oneal, szefowa Vicarious Visions, wyjaśniła, że w nadchodzącym tytule nie będzie żadnych mikrotransakcji.

"Wszystko, co zobaczysz podczas premiery, zostanie odblokowane podczas gry. Nie planujemy monetyzacji w momencie premiery" - wyjaśniła. Mimo że premiera gry będzie wolna od mikrotransakcji, Oneal twierdzi, że Vicarious Visions może rozważyć wdrożenie tego typu monetyzacji później.

Ponadto po premierze Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 może pojawić się opcja grania na wielu platformach jednocześnie po sieci. Chociaż nie jest to w 100% potwierdzone, Oneal mówi, że „Kiedy nadejdzie czas, powiemy więcej”, co może wskazywać, że jest to opcja, nad którą twórcy się zastanawiają. Activision już zaczęło wprowadzać systemy multiplatformowych rozgrywek online w innych tytułach, takich jak Call of Duty: Modern Warfare, a także w bezpłatnej wersji Battle Royale, Call of Duty: Warzone.

Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 zostanie wydane na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC (w Epic Games Store) we wrześniu 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?