Milla Jovovich i Tony Jaa na plakatach z filmu Monter Hunter

Piękna Milla Jovovich trafiła na pierwszy plakat nadchodzącego filmu Monster Hunter.

@ 01.03.2020, 11:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox x/s

Milla Jovovich i Tony Jaa na plakatach z filmu Monter Hunter

Tej jesieni reżyser Paul W. S. Anderson przedstawia światu nowy thriller fantasy osadzony w uniwersum Capcomu. Podczas weekendowych uroczystości PAX East zespół udostępnił dwa plakaty z zapowiedziami. W jednym z nich Milla Jovovich z wielkim mieczem, w drugim Tony Jaa trzyma łuk Wielkiego Łowcy.

Monster Hunter opowiada historię zespołu wojskowego dowodzonego przez kapitan Natalie Artemis (Jovovich), który wpada przez portal do alternatywnego świata inspirowanego grami z serii. Tam łączą siły z Łowcą (Jaa), aby walczyć z potworami i powstrzymać je przed inwazją Ziemi.

Zarówno Anderson, jak i Jovovich mają mnóstwo doświadczenia w tworzeniu filmów na podstawie gier wideo. Duet spotkał się na planie pierwszego filmu Resident Evil i od tego czasu współpracował przy sześciu z nich. Anderson wyreżyserował zarówno oryginalny film Mortal Kombat, jak i Dead or Alive z 2006 roku. Jaa nie ma doświadczenia filmowego z grami, ale jeśli chodzi o filmy akcji, może imponować sprawnością i umiejętnościami. Jego występy w filmach takich jak Ong-Bak i Tom-Yum-Goong pozostają jednymi z najlepszych pokazów sztuk walki ostatniej dekady. Do tych dwóch w obsadzie dołączą m.in. T.I. i Ron Perlman.

Premiera filmu Monster Hunter jest obecnie zaplanowana na 4 września. Z pewnością interesująco będzie zobaczyć, jaki sukces, w porównaniu z kapitalną grą Monster Hunter World, odniesie kinowa adaptacja.


Sprawdź także:
Monster Hunter World

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   23:10, 01.03.2020
Oj chochliki dokazują, tak lekko w tutule 😜
1 kudosMicMus123456789   @   08:49, 02.03.2020
Cytat: febra1976
Oj chochliki dokazują, tak lekko w tutule 😜


Monter Hunter to chyba coś o polskich budowlańcach xD
1 kudosTheCerbis   @   13:12, 02.03.2020
Nie wiedziałem, że hunter jest monterem.