Final Fantasy VII Remake: Square Enix przedstawia postać Sephirotha

Square Enix przedstawia na swoim Twitterze kolejną postać z Final Fantasy VII Remake.

@ 01.03.2020, 11:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Final Fantasy VII Remake: Square Enix przedstawia postać Sephirotha

Final Fantasy VII Remake zbliża się wielkimi krokami. Wiele informacji na temat gry pojawia się od miesięcy głównie na Twitterze Square Enix, gdzie publikowane są krótkie filmiki. Teraz możemy tam zobaczyć postać złego Sephirotha.

Sephiroth to największy kozak, jeżeli mowa o wielkiej historii serii Final Fantasy i chyba najbardziej kultowy z antagonistów Ikoniczny, pamiętny, tragiczny i bardzo charakterystyczny. Square Enix przygotowuje graczy na premierę swojej gry wideo przy użyciu krótkich materiałów wideo, jak właśnie ten poniżej.

Wspomniany antagonista był tragiczną postacią, która jednak zainspirowała w świecie gry Cluda Strife'a, głównego bohatera, do tego, aby stać się wielkim i lepszym wojownikiem niż jego mistrz. Dwóch Panów łączy wiele i miejmy nadzieję, że ich bardzo ciekawa relacja - pogoń ucznia za oszalałym mistrzem - zostanie rozbudowana w odświeżonej wersji gry.

Final Fantasy VII Remake, ekskluzywnie na PlayStation 4, debiutuje 10 kwietnia tego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?