MotoGP 20 zadebiutuje 23 kwietnia

Studio Milestone ogłosiło MotoGP 20 - tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych (Steam i Google Staria) i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 23 kwietnia tego roku.

@ 21.02.2020, 11:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

Zapowiedziano najnowszą odsłonę serii wyścigów motocyklowych - MotoGP 20! Produkcja studia Milestone, znanego z poprzednich części cyklu, ale również z innych produkcji utrzymanych w świecie czterech kółek takich jak seria WRC (do 2013 roku), zadebiutuje na komputerach osobistych (Steam i Google Staria) i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 23 kwietnia tego roku!

MotoGP 20 od Milestone otrzymało debiutancki zwiastun, w którym streszczono najważniejsze "ficzery", jakimi ma dysponować tegoroczna odsłona cyklu poświęcona najszybszym motocyklom na świecie. Oprócz standardowych: dopracowanej sztucznej inteligencji, nowych zespołów oraz torów, kolejnych malowań i świeżych modyfikacji dla ulubionych pojazdów, twórcy zapowiedzieli również szereg większych zmian w rozgrywce.

MotoGP 20 doczeka się na nowo zorganizowanego trybu historycznego, który zostanie utrzymany w nowym formacie, sezonu 2020 wraz z wszystkimi pucharami do zdobycia, a także lepiej zaprojektowanego menadżerskiego wariantu zabawy. Do tego oczywiście powróci klasyczny multiplayer oraz edytor zarówno motocykli jak i kierowców.

Premiera MotoGP 20 została zaplanowana na 23 kwietnia tego roku!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?