RIDE 5 pierwszą next-genową grą Milestone - zobaczcie porównanie z odsłoną poprzednią

Milestone chwali się, że RIDE 5 jest ich pierwszą, w pełni next-genową grą wideo. Deweloperzy zmodyfikowali swój silnik graficzny, a dzięki temu produkcja ma się prezentować niebywale realistycznie.

@ 25.05.2023, 13:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

RIDE 5 pierwszą next-genową grą Milestone - zobaczcie porównanie z odsłoną poprzednią

W sieci pojawiły się materiały zestawiające ze sobą RIDE 5 oraz jego poprzednika, RIDE 4. Piątka została przygotowana z myślą o nowym sprzęcie, a czwórkę opracowano dla poprzedniej generacji konsol.

YouTuber o pseudonimie Cycu1 przygotował ciekawe porównanie, w którym zestawia ze sobą dwa tytuły aby zobrazować, w jakim kierunku poszło studio i jakie graficzne postępy poczyniło. Już poprzednik wyglądał świetnie, ale teraz Milestone zdecydowało się w pełni wykorzystać potencjał PlayStation 5 i Xbox Series X.

Nowe technologie i większa moc obliczeniowa, skutkują po prostu wyższą jakością i przede wszystkim płynnością rozgrywki. Szczególnie rozgrywki, która stara się koncentrować na realistycznym przedstawianiu wyścigów. To bardzo ważne, aby ten realizm szedł ramię w ramie z wizualnymi wrażeniami.

Milestone w ostatnich latach męczyło się ze swoimi wyścigami z uwagi na przestarzały silnik graficzny. Pewnych ograniczeń sprzętowych nie da się przeskoczyć bez nowej technologii. Teraz może się to udać.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniane porównanie obu gier - tej poprzedniej i nadchodzącej.


Sprawdź także:
RIDE 5

RIDE 5

Premiera: 24 sierpnia 2023
PC, PS5, XBOX X/S

RIDE 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych z motocyklami w roli głównej. Za projekt odpowiada niezależne studio Milestone, mające na swoim koncie także takie produk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?