GTA IV powróci na Steam jako Complete Edition

Stare wersje gry zostaną zaktualizowane w przyszłym miesiącu.

@ 20.02.2020, 09:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

GTA IV powróci na Steam jako Complete Edition

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że GTA IV zostało usunięte z platformy Steam. Jak się okazuje, przedsięwzięcie powróci do sklepu Valve, choć po kilku dość istotnych zmianach.

O powrocie GTA IV na Steam poinformowało studio Rockstar. Jego przedstawiciele ujawnili, że gra będzie niebawem znowu dostępna, tyle że z kilkoma zmianami. Przede wszystkim podstawowe wydanie połączone zostanie z dodatkiem Episodes from Liberty City i udostępnione w postaci GTA IV: Complete Edition. Co ważne, zapisy nadal będą działać.

GTA IV: Complete Edition sprzedawane będzie z launcherem opracowanym przez Rockstar. Oznacza to niestety brak trybu rozgrywek wieloosobowych, brak tablic liderów oraz Games for Windows Live. Zniknie też tymczasowo kilka stacji radiowych, m.in. RamJam FM, Self-Actualization FM oraz Vice City FM. Nie wiemy kiedy wrócą.

Jeśli macie zainstalowane GTA IV albo Epizody na dysku komputera, w marcu wszystkie pliki gry przejdą aktualizację. Zmieni się też przy okazji nazwa gry i od tej pory będziecie mieć do czynienia z GTA IV: Complete Edition. Rozmiar aktualizacji będzie się zmieniał w zależności od tego, co posiadacie. Aktualizacja nie oznacza otrzymania wszystkiego za darmo. Dostaniecie tylko to, co kupiliście wcześniej.

W trakcie procesu "przemiany" gry nie wszystko będzie działać, jak powinno. Uzbrójcie się wówczas w cierpliwość. Wszystko wróci do normy po aktualizacji.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Premiera: 02 grudnia 2008
PC, PS3, XBOX 360

Grand Theft Auto IV to kolejna odsłona cyklu Grand Theft Auto stworzona przez studio Rockstar Games. Znów dostajemy spersonalizowanego bohatera, otwarty świat i mnóstwo p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?