Darksiders Genesis sprzedaje się powyżej oczekiwań

Wygląda na to, że graczom przypadła do gustu zmiana założeń cyklu Darksiders.

@ 19.02.2020, 21:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Darksiders Genesis w dość znacznym stopniu różni się od poprzednich odsłon tego całkiem popularnego cyklu. Projekt, za który odpowiada studio Airship Syndicate, nie jest grą action RPG, ale klasycznym hack'n'slashem. Zmiana, jak się okazuje, przypadła graczom do gustu.

Wydawca Darksiders Genesis informuje, że projekt sprzedaje się powyżej oczekiwań. Potwierdził to szef Embracer Group,  Lars Wingefors, czyli spółki będącej właścicielem THQ Nordic - wydawcy. Podczas komentowania najnowszych wyników finansowych firmy, Wingefors powiedział, że Darksiders Genesis radzi sobie wyśmienicie.

"Myślę, że Darksiders Genesis może pochwalić się porządnymi wynikami. Zostało ono dobrze odebrane i nadal sprzedaje się świetnie, pomimo upływu czasu od premiery, powiedziałbym, że wykroczyło poza moje oczekiwania".

Darksiders Genesis dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Niebawem trafi też do posiadaczy konsol Nintendo Switch. Jeśli rozważacie zakup, zerknijcie na naszą recenzję wydania dla komputerów osobistych.


Sprawdź także:

Darksiders Genesis

Premiera: 05 grudnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Darksiders Genesis to spin-off serii Darksider opowiadającej o biblijnych Jeźdźcach Apokalipsy. Za projekt odpowiada studio Airship Syndicate mające na swoim koncie udane...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:41, 20.02.2020
To dobra wiadomość, sam mam dwie kopię gry Dumny

I mimo iż dobrze się gra mam nadzieję, że pełnoprawna czwórka pójdzie w ślady poprzedniej części.