NiOh 2 otrzymało nowy klimatyczny zwiastun

Na PlayStation 4 już niebawem pojawi się NiOh 2. Jeśli macie ochotę na coś z gatunku soulslike, to będzie jak znalazł!

@ 23.01.2020, 17:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

NiOh 2 otrzymało nowy klimatyczny zwiastun

Team Ninja prezentuje razem z Sony i Tecmo Koei  historię, którą opowie nam superprodukcja NiOh 2. Ekskluzywna gra z gatunku soulslike na PlayStation 4 czaruje swoim mrocznym, aczkolwiek charakterystycznym, orientalnym klimatem z samurajami w rolach głównych.

Nioh 2 to nie tylko uczta dla oka, ale przede wszystkim wyżywanie się twórców na cierpliwości graczy. Rozgrywka nie ulegnie zmianie w stosunku do pierwowzoru, co znaczy, że po raz kolejny otrzymamy świetny system rozwoju postaci oraz kombinacji na trzy pozycje oraz różne bronie - coś, czego nie znajdziecie w konkurencyjnych tytułach.

Ponadto warto czekać na rozszerzenia fabularne. Nioh 2 po premierze dostanie aż trzy duże DLC, a każde skupi się na innej historii. Producenci obiecują „wiele godzin dodatkowej rozgrywki”, która dostarczy nam sporo nowych wyzwań.

W dodatkach pojawią ponadto nowe bronie, umiejętności, postacie, a obok głównych misji, otrzymamy również dostęp do pobocznych zadań. DLC będą oferowane w pakiecie, który jest częścią Deluxe Edition albo osobno.

Premiera NiOh 2 na PlayStation 4 już 13 marca 2020 roku.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:14, 23.01.2020
Miło widzieć, że tak poprawili grafikę jak i samo podejście do cut-scenek Dumny W jedynce tragicznie to nie wygląda, ale jest dość ubogo i prosto.