Hideo Kojima i Yoji Shinkawa zajawiają właśnie nowy, wspólny projekt?

Hideo Kojima i Yoji Shinkawa teasują właśnie nowy, wspólny projekt pod banderą Kojima Productions? Nie będzie to jednak gra wideo... jeżeli w ogóle pomysł wypali.

@ 23.01.2020, 17:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne, ps4, ps5

Hideo Kojima i Yoji Shinkawa zajawiają właśnie nowy, wspólny projekt?

Hideo Kojima i Yoji Shinkawa rozmawiali w wywiadzie dla Famitsu o tym, jakie projekty chcieliby wspólnie realizować.

Wydanie magazynu Famitsu z 6 lutego 2020 r. (dostępne od 23 stycznia) zawiera 30 stron na temat Kojima Productions z okazji 4 rocznicy powstania studia. To wydanie oferuje również 5-stronicowy wywiad z Hideo Kojimą i Yoji Shinkawą, którzy rozmawiali ze sobą o swojej historii i wspominali rozwój Death Stranding. Podsumowanie wywiadu zajęłoby nam zbyt wiele czasu, ale składało się ono głównie z anegdot, o których Kojima rozmawiał już w przeszłości.

Jedną z nowych, zabawnych historii, którymi podzielił się Kojima, jest to, że nie poprosił Shinkawy o współpracę z nim w Kojima Productions, ale ten naturalnie dołączył do studia. Ponieważ zawsze pracowali razem, Shinkawa wspomniał, że zdecydowanie chce nadal uczestniczyć w projektach Kojimy i że Yoshitaka Amano, jeden z jego mentorów, doradził mu: „zdecydowanie powinieneś pozostać przy Kojimie”.

Co więcej, w końcowej części wywiadu Famitsu zapytało swoich rozmówców, jakie projekty chcieliby zrealizować w następnej kolejności. Najpierw wspomnieli, że pragnęliby razem zrobić mangę. Shinkawa wspomniał, że lubi bezpośrednio angażować się w duże projekty, więc analogicznie, taka manga, na pewno musiałaby być czymś większym. Żartował również, że obecnie trudniej mu czytać z powodu pogorszenia wzroku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?