Konsolowe Moons of Madness opóźnione

Grać będziemy mniej więcej trzy miesiące później, niż pierwotnie zakładano.

@ 15.01.2020, 19:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, ps5

Konsolowe Moons of Madness opóźnione

Moons of Madness dostępne jest na PC od zeszłorocznego października. Wersja konsolowa miała zadebiutować z początkiem roku, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że debiut został opóźniony.

Konsolowe Moons of Madness miało trafić do sprzedaży 21 stycznia 2020 roku. Twórcy postanowili jednak premierę przesunąć, a z ostatnich doniesień wynika, że w przedsięwzięcie będziemy mogli zagrać na PS4 oraz Xboksie One dopiero w marcu, a konkretniej 24 dnia tego miesiąca.

Dlaczego postanowiono opóźnić premierę? Z informacji ujawnionych przez twórców wynika, że programiści potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić wszystkie elementy swojego dzieła. Chodzi też o to, by całość odpowiednio zoptymalizować i uczynić bardziej grywalnym.

Moons of Madness to pierwszoosobowa gra nastawiona na eksplorację, w której na pierwszy plan wysuwają się elementy horroru oraz thrillera. Bez problemu mamy dostrzec w niej między innymi nawiązania do twórczości słynnego H.P. Lovecrafta.

Wydawcą Moons of Madness jest firma Funcom. Pamiętajcie, że już teraz możecie w nie zagrać na PC (wymagania).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?