Moons of Madness otrzymało zwiastun ujawniający konkretną datę premiery

Grać w ten unikatowy horror będziemy jeszcze w tym miesiącu.

@ 14.10.2019, 08:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Moons of Madness otrzymało zwiastun ujawniający konkretną datę premiery

Studio Rock Pocket Games jakiś czas temu nawiązało współpracę z firmą Funcom, czego rezultatem będzie premiera intrygującego horroru w klimatach Lovecrafta, zatytułowanego Moons of Madness. Właśnie poznaliśmy datę premiery tegoż przedsięwzięcia.

W sieci pojawił się niedługi zwiastun, promujący zbliżający się debiut Moons of Madness. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, komputerowa wersja produkcji trafi do sprzedaży w dniu 22 października bieżącego roku. Nieco później, bo dopiero w styczniu roku przyszłego (21 dnia), grać będą właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4.

W Moons of Madness wcielamy się w inżyniera o imieniu Shane Newehart. Przebywa on na Marsie, w specjalnej stacji badawczej. Sytuacja na miejscu się oczywiście komplikuje, a protagonista musi sprawdzić o co dokładnie biega, co, rzecz jasna, niezwłocznie czyni.

Cenę gry ustalono na mniej więcej 100 zł, a zatem dla fanów Lovecrafta szykuje się prawdziwa gratka. Spójrzcie na zwiastun i obserwujcie kolejne doniesienia na temat gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?