Magic: Legends - sieciowy RPG akcji zadebiutuje w tym roku

Studio Cryptic ogłosiło, że Magic: Legends - RPG akcji w formule hack & slasha - jeszcze w tym roku ukaże się na PC-tach, zaś w 2021 na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wiosną zaś wystartują beta-testy.

@ 15.01.2020, 13:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Magic: Legends - sieciowy RPG akcji zadebiutuje w tym roku

Magic: Legends to kooperacyjna gra RPG akcji utrzymana w konwencji hack & slasha, która została zapowiedziana w grudniu zeszłego roku na imprezie The Game Awards. Świat gry oparty został na uniwersum popularnej karcianki, Magic: The Gathering. Ujawniono właśnie szczegóły na temat premiery produkcji studia Cryptic - na komputerach zagramy jeszcze w tym roku, wiosną zaś zostaną przeprowadzone beta-testy!

Magic: Legends jeszcze w tym roku pozwoli graczom sprawdzić ikoniczne lokacje oraz zmierzyć się z kultowymi poczwarami z Magic: The Gathering, które jest podwaliną dla całego świata wykreowanego przez Cryptic Studios - poinformowała w informacji prasowej firma Perfect World Entertainment, wydawca gry. Ta ogólna data premiery tyczy się tylko wersji na komputery osobiste - konsolowa edycja tytułu (Xbox One i PlayStation 4) ma zamiar wyjść w 2021 r.

Wszyscy zainteresowani Magic: Legends mogą już zapisywać się do beta-testów siekanki. Ich uruchomienie ma odbyć się jeszcze tej wiosny. Aby wyrazić wolę na dołączenie do bety, wystarczy udać się pod tę oficjalną stronę internetową projektu i wypełnić formularz.

Cryptic Studios to m.in. ludzie zaangażowani w produckcję pierwszego Neverwinter Night. Ich najnowsza gra skupiać się na ewolucji kierowanej postaci (jej awansowania), szerokim wachlarzu umiejętności oraz zróżnicowaniu klas. Pokazano przy okazji dwie z nich - geomantę oraz maga umysłów.

Pierwszy z tego duetu skupiać się ma na walce na bliskim dystansie - kontrolować ziemię i posiadać na podorędziu ataki lawiną oraz lawą. Przywołuje też różnej maści kreatury - takie jak gobliny. Druga klasa zaś koncentruje się na atakach z odległości, przejmując kontrolę nad umysłami przeciwników i np. wysyłając ich to bratobójczej walki z niedawnymi sojusznikami.

Do sieci trafił również promujący ogłoszenie zwiastun zawierający fragmenty z rozgrywki.


Sprawdź także:
Magic: Legends

Magic: Legends

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Magic: Legends to kooperacyjna gra RPG akcji utrzymana w konwencji hack & slasha. Gra należy do uniwersum znanego za sprawą legendarnej gry karcianej Magic: The Gathering...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?