Monster Hunter World: Iceborne - premiera na PC pozwoliła dobić do 4 mln sprzedanych kopii

Fantastyczna sprzedaż - a mówimy o dodatku!

@ 15.01.2020, 14:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Monster Hunter World: Iceborne - premiera na PC pozwoliła dobić do 4 mln sprzedanych kopii

Mimo że Monster Hunter World nie budzi tylu emocji co inne głośne tytuły, przynajmniej jeśli chodzi o dysputy w sieci, to gra sprzedała się fantastycznie. W jej ślady podąża dodatek Iceborne, który także może pochwalić się świetnymi cyframi.

Jak informuje Capcom, dzięki premierze rozszerzenia także na PeCetach (9 stycznia 2020), rozszerzenie sprzedało się do tej pory w ilości przekraczającej 4 mln kopii! To bez wątpienia fantastyczny wynik.

Pod koniec października informowaliśmy, że Iceborne na PlayStation 4 i Xboksie One kupiło łącznie ponad 2,8 mln graczy. Nie wiemy natomiast, jak dużą cegiełkę dołożyła do wyniku edycja na blaszaki, ale z pewnością jest to przynajmniej kilkaset tysięcy sprzedanych kopii.

Warto jednak zaznaczyć, że Monster Hunter World: Iceborne na PC ma spore problemy z wydajnością, o czym pisaliśmy wczoraj. Capcom twierdzi, że pracuje już nad załagodzeniem sytuacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?