Netflix udostępnia oficjalne plakaty serialu The Witcher

Przed premierą serialu The Witcher jest bardzo głośno i niemalże codziennie coś na jego temat piszemy. Dzisiaj prezentujemy oficjalne plakaty.

@ 07.12.2019, 12:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Netflix udostępnia oficjalne plakaty serialu The Witcher

Plakaty z postaciami nadchodzącej serii Netflix The Witcher zostały udostępnione w sieci, co daje nam kolejną szansę na spojrzenie na serialowego Geralta, Ciri i Yennefer.

Plakaty widzicie poniżej. Na jednym z nich jest Henry Cavill jako główny bohater, Geralt, o wyraziście żółtych oczach z napisem „Utworzony przez strach”. Freya Allan jako Ciri z opadającymi liśćmi i napis „Utworzona przez Proroctwo''. Anya Chalotra jako Yennefer o purpurowych oczach i żarach unoszących się w powietrzu z dopiskiem „Utworzona przez Moc”.

The Witcher ma zostać udostępniony na Netflix 20 grudnia. Potwierdzono też produkcję drugiego sezonu. Kto będzie oglądał w dniu premiery wszystkie odcinki naraz?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   14:06, 07.12.2019
Ja mam zamiar łyknać w przerwie świątecznej.