Destiny 2: Season Of Dawn - mamy zwiastun promujący wydarzenie

A także garść szczegółów związanych z Destiny 2: Season Of Dawn.

@ 04.12.2019, 14:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Destiny 2: Season Of Dawn - mamy zwiastun promujący wydarzenie

Destiny 2 nie miało łatwej premiery. Przedsięwzięcie studia Bungie nie zyskało początkowo przychylności graczy, ale powoli wychodzi na prostą. Dzieje się tak za sprawą regularnych aktualizacji oraz specjalnych wydarzeń trafiających do przedsięwzięcia.

W dniu wczorajszym na świat wypłynęły informacje na temat Destiny 2: Season Of Dawn, czyli specjalnego wydarzenia, w ramach którego dostaniemy sporo nowej zawartości, a także nowy, do tej pory niedostępny tryb zabawy. Wszystko to ma sprawić, że gracze chętnie do zabawy powrócą.

Destiny 2: Season Of Dawn to oczywiście całkiem nowa opowieść, w której Osiris daje graczom zadanie zmierzenia się z wrogami, którzy starają się zmanipulować czas i cofnąć zwycięstwo Czerwonego Legionu. Nowy sezon to sporo darmowej zawartości, ale także musicie przygotować się na wyłożenie nieco grosza.

Więcej na temat nadchodzących atrakcji zaprezentowano na poniższym zwiastunie. Samo Destiny 2 dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, a Season of Dawn wystartuje już 10 grudnia, czyli za niespełna tydzień.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?