Final Fantasy VII Remake - Square Enix przedstawia zarys postaci Clouda

Square Enix zdecydowało się zrobić serię filmików o bohaterach Final Fantasy VII Remake. Na pierwszy odstrzał leci Cloud Strife, czyli protagonista gry.

@ 01.12.2019, 12:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawił się krótki materiał dla wszystkich sympatyków Final Fantasy i osób, które z wielkim zainteresowaniem czekają na premierę Final Fantasy VII Remake.

Square Enix opublikowało na swoim koncie na Twitterze świetny materiał wideo przedstawiający postać Clouda Strife'a. Główny bohater gry, w telegraficznym skrócie, jest przedstawiany szerszej publiczności, która mogłaby go nie kojarzyć z oryginału.

Cloud był przez lata idealnym archetypem mrocznych i niejasnych postaci pisanych przez scenarzystów ze Square Enix. Nie do końca znamy motywy jego działania, mężczyzna jest zamknięty w sobie, małomówny, ale zmotywowany do walki.

Przedstawione materiały z Final Fantasy VII Remake zachwycają, głównie ze względu na rozmach oraz poczynione zmiany w strukturze gry. Pierwsza część odświeżenia to tylko, albo aż, ogromne miasto Midgar, w którym będziemy poznawali całą tę historią. Square już informowało, że rozpoczęły się prace nad drugą częścią gry.

Tytuł pojawi się na początku przyszłego roku ekskluzywnie na PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?