The Dark Pictures: Man of Medan - do gry trafił nowy tryb oraz darmowa przepustka dla znajomego

Przygodówka autorów Until Dawn, The Dark Pictures: Man of Medan, wraz z najnowszą aktualizacją dostała tryb Curator's Cut oraz specjalną przepustkę umożliwiającą za darmo zaprosić do gry znajomego.

@ 29.11.2019, 11:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio Supermassive Games wypuściło pod koniec sierpnia tego roku swoją nową produkcję. Kiedy zakończyła się współpraca z Sony nad Until Dawn, producenci ponownie postawili na horror utrzymany w bardzo podobnej formule quasi-serialu wieloma bohaterami. The Dark Pictures: Man of Medan otrzymało właśnie nowy tryb Curator's Cut oraz Friend's Pass - darmowy bilet dla znajomego, który nie ma gry!

The Dark Pictures: Man of Medan dostało właśnie nową aktualizację, w ramach której deweloperzy zaoferowali - dostępny do tej pory tylko dla osób z pre-orderami - tryb gry o nazwie Curator's Cut. Umożliwia on na spojrzenie na wydarzenia rozgrywane w trakcie normalnego przejścia z innej perspektywy i komentarzami wspomnianego kuratora. Oprócz tego dzieło Supermassive Games dostało również popularną w ostatnich latach specjalną przepustkę - tutaj nazwaną Friend's Pass. Dzięki niej możemy zaprosić znajomego do wspólnej gry, gdy ten jej nie posiada. Przepustka jest jednorazowa i musimy ją zrealizować do 27 grudnia!

The Dark Pictures: Man of Medan ukazało się 30 sierpnia tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Tytuł autorstwa Supermassive Games zebrał pozytywne opinie, choć nie był pozbawiony wad (nasza recenzja znajduje się tutaj). Szybko też na jaw wyszła informacja, że producenci szykują nową grę spod szyldu The Dark Pictures - zwiastun zapowiadający kolejną część o tytule Little Hope dostępny był jako alternatywna zakończenie Man of Medan.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?