Elden Ring - w przyszłym miesiącu możemy zobaczyć rozgrywkę?

Czyżby choć raz plotka głosiła prawdę? Elden Ring może wyjść z cienia i zostać zaprezentowane już w przyszłym miesiącu.

@ 29.11.2019, 17:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Po zapowiedzi na E3 2019 niewiele słyszeliśmy o kolejnej grze From Software, Elden Ring. Gra nie otrzymała jeszcze konkretnej daty premiery, ale wygląda na to, że wkrótce dostaniemy więcej detali.

IGN Middle East niedawno udostępniło nowy obrazek na Instagramie, informujący, że Eldern Ring zostanie niebawem zaprezentowane - nastąpi to podczas tegorocznych nagród The Game Awards, które odbędą się w przyszłym miesiącu. Co więcej, tytuł miałby się ukazać na rynku na początku 2020 roku.

Data premiery na początku 2020 roku byłaby ogromną niespodzianką, biorąc pod uwagę, że do tej pory nie widzieliśmy praktycznie nic z Elden Ring. Wiemy tylko z wcześniejszych zapowiedzi, że będzie to jak dotąd największa gra From Software. W związku z tym doniesienia powinniśmy przyjmować z dużym dystansem, dopóki nie pojawi się oficjalne oświadczenie.

Plotka również twierdzi, iż mechanicznie gra będzie bazowała na systemie rozgrywki, do jakiego przyzwyczaiły nas gry tego studia. Moce, które otrzymujesz od bossów, są zintegrowane z kombinacjami, jak w Sekiro, ale dla wszystkich broni. Używany będzie wskaźnik "FP" i jest on częścią nowej mechaniki, tak zwanego spalania. Używanie tych mocy pali twoje ręce, aż stają się popiołem. Twoje ramiona mogą zostać również podcięte przez wroga, jeśli zostaną do pewnego stopnia spalone. Możesz wówczas użyć ramion mechanicznych, ale jako słabszego zamiennika.

Elden Ring jest obecnie opracowywane na komputery i konsole. Będziemy informować o grze, gdy tylko pojawi się więcej detali, abyście byli na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosomen89   @   06:14, 02.12.2019
Czas najwyższy, w końcu znając From Software gra wyjdzie pod koniec marca
0 kudosguy_fawkes   @   01:07, 06.12.2019
Strasznie mnie fascynuje ten tytuł, bo teaser był tyleż enigmatyczny, co klimatyczny.
Oooooh, Eldeeen Riiing...
0 kudosluki505   @   13:34, 13.12.2019
Kolejna Soulslike gra? Biore w ciemno.