Patch Star Wars Jedi: Upadły Zakon zmniejsza czas wczytywania danych

Niestety aktualizacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostępna jest tylko na PC.

@ 19.11.2019, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Patch Star Wars Jedi: Upadły Zakon zmniejsza czas wczytywania danych

Studio Respawn Entertainment opublikowało w sieci aktualizację gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Łatka w tym momencie dostępna jest wyłącznie na PC, ale niebawem zadebiutuje też na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Co robi nowy patch dla Star Wars Jedi: Upadły Zakon? Przede wszystkim poprawia czas wczytywania poszczególnych lokacji. Okazuje się, że miał być on znacznie krótszy, ale coś poszło nie tak i w rezultacie sporą część zabawy poświęcamy na ekrany wczytywania danych.

Łatka nie jest duża, a zatem jeśli napotkaliście w trakcie zabawy w Star Wars Jedi: Upadły Zakon jakieś duże problemy, musicie niestety poczekać na kolejną. Jak tylko się takowa pojawi, nie omieszkamy Was oczywiście o tym fakcie powiadomić.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutowało przed kilkoma dniami, a już niebawem na naszych łamach będziecie mogli przeczytać recenzję. Pamiętajcie, że nowy projekt Electronic Arts dostępny jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?