Twórcy Days Gone chętnie przygotowaliby kontynuację

Nadal niestety niczego nie ujawniono na temat Days Gone 2.

@ 18.11.2019, 10:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Twórcy Days Gone chętnie przygotowaliby kontynuację

Days Gone okazało się na tyle udanym projektem (nasza recenzja), że firma Sony prawdopodobnie zleciła studiu Bend przygotowanie jego kontynuacji. Na temat "dwójki" oczywiście nie wiemy nic, albowiem nie miała miejsca jeszcze żadna prezentacja czy zapowiedź, ale z wypowiedzi dyrektora studia, Chrisa Reese'a, wynika że ekipa chętnie by ją przygotowała.

"To dla nas pasja, to coś, co zawsze chcemy robić", powiedział Reese. "To świat, w który chcemy tchnąć jeszcze więcej życia i przedstawić wiele różnych jego elementów. Więc kto wie, zobaczymy!".

Days Gone otrzymało niedawno nagrodę w ramach plebiscytu Golden Joystick Awards i na jej temat również słów kilka powiedział Reese. Przyznał, że cieszy go bardzo, iż ciężka praca włożona w powstanie gry popłaciła.

"To wspaniałe, ponieważ w ekipie jest tyle dedykacji i ciężkiej pracy, a to jest rodzajem ostatecznej wypłaty. To inspirujące, że gracze są autentycznie angażowani przez grę i doceniają pasję, z jaką ją przygotowaliśmy, że to powraca".

Spekulacje o tym, że Days Gone 2 powstaje krążą w sieci od dawna. Choć niczego nie zapowiedziano, nie będzie zaskoczeniem, jeśli produkcja zadebiutuje na PlayStation 5, którego premiera odbędzie się pod koniec 2020 roku.


Sprawdź także:
Days Gone

Days Gone

Premiera: 26 kwietnia 2019
PS4

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment. Produkcja dedykowana jest wyłącznie konsoli Play...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:43, 18.11.2019
Oby nie skończyło się jak z Bloodborne mimo iż studia inne historia podobna. Choć wciąż się łudzę pewnie jak wielu, że Bloodborne powróci na PS5.