Kolejne Mass Effect we wczesnej fazie produkcji?

Na to przynajmniej wskazują doniesienia krążące w sieci.

@ 18.11.2019, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Kolejne Mass Effect we wczesnej fazie produkcji?

Przed momentem pisaliśmy o tym, że studio BioWare przygotowuje znaczące zmiany w Anthem. Teraz mamy natomiast garść spekulacji dotyczących kolejnej odsłony serii Mass Effect - pochodzą z tego samego źródła.

Wieści na temat kolejnego Mass Effect docierają do nas za sprawą redakcji portalu Kotaku. Opublikowała ona raport (link w powyższej wiadomości), z którego wynika, że nowe Mass Effect jest już "w bardzo wczesnej fazie powstawania". Pracują nad nim ludzie z BioWare Edmonton, a przewodzi im Mike Gamble.

Co ciekawe, wcześniej pojawiła się jeszcze jedna poszlaka wskazująca na to, że Mass Effect powróci. Chodzi o grafikę koncepcyjną (widoczną powyżej), jaką na Twitterze opublikował generalny manager studia BioWare. Pod obrazkiem widniał intrygujący opis: "jeszcze nie powołane do życia".

Biorąc pod uwagę wszystkie informacje napływające do nas z BioWare, studio pracuje obecnie nad kilkoma produkcjami jednocześnie: Mass Effect, Dragon Age oraz Anthem. Oby do każdej podeszło z pasją i zaangażowaniem sprzed lat.

Ostatnia odsłona cyklu Mass Effect zwała się Andromeda, a dostępna jest ona na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli w nią nie graliście, rzućcie okiem na naszą recenzję, a jeśli gracie, pamiętajcie o poradniku.


Sprawdź także:
Mass Effect

Mass Effect

Premiera: 20 listopada 2007
XBOX 360, PC, PS3

Mass Effect jest grą RPG, stworzoną przez posiadające świetną reputację ekipę BioWare. Firma od początku zapowiadała, że nie zamierza jednak tworzyć hardkorowego przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:40, 18.11.2019
Grafika jest o tyle ciekawa, że statek to Normandia pytanie tylko czy ze starą załogą czy też z nową.