Kolejne Mass Effect we wczesnej fazie produkcji?

Na to przynajmniej wskazują doniesienia krążące w sieci.

@ 18.11.2019, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Przed momentem pisaliśmy o tym, że studio BioWare przygotowuje znaczące zmiany w Anthem. Teraz mamy natomiast garść spekulacji dotyczących kolejnej odsłony serii Mass Effect - pochodzą z tego samego źródła.

Wieści na temat kolejnego Mass Effect docierają do nas za sprawą redakcji portalu Kotaku. Opublikowała ona raport (link w powyższej wiadomości), z którego wynika, że nowe Mass Effect jest już "w bardzo wczesnej fazie powstawania". Pracują nad nim ludzie z BioWare Edmonton, a przewodzi im Mike Gamble.

Co ciekawe, wcześniej pojawiła się jeszcze jedna poszlaka wskazująca na to, że Mass Effect powróci. Chodzi o grafikę koncepcyjną (widoczną powyżej), jaką na Twitterze opublikował generalny manager studia BioWare. Pod obrazkiem widniał intrygujący opis: "jeszcze nie powołane do życia".

Biorąc pod uwagę wszystkie informacje napływające do nas z BioWare, studio pracuje obecnie nad kilkoma produkcjami jednocześnie: Mass Effect, Dragon Age oraz Anthem. Oby do każdej podeszło z pasją i zaangażowaniem sprzed lat.

Ostatnia odsłona cyklu Mass Effect zwała się Andromeda, a dostępna jest ona na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli w nią nie graliście, rzućcie okiem na naszą recenzję, a jeśli gracie, pamiętajcie o poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:40, 18.11.2019
Grafika jest o tyle ciekawa, że statek to Normandia pytanie tylko czy ze starą załogą czy też z nową.