Take-Two Interactive pracuje nad kontynuacjami i nowymi markami

Nadchodzące gry Take-Two Interactive i studiów ich podległym to nie tylko kontynuacje, ale również nowe IP.

@ 12.11.2019, 10:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące planów wydawniczych firmy Take-Two Interactive, która ma w nich nie tylko kontynuacje takich marek, jak Grand Theft Auto, ale również całkiem nowe projekty.

Po podkreśleniu, jak „pozytywny impet dało Take-Two Interactive Red Dead Redempion 2 w drugim kwartale” i wymienieniu wielu udanych tytułów, pokroju Borderlands 3 i NBA 2K20, Strauss Zelnick, CEO firmy, poruszył kwestię tego, co jest w przygotowaniu. Co ciekawe, twierdzi, że „Take-Two ma najsilniejszy plan rozwoju w swojej historii, w tym kontynuacje największych serii, a także ekscytujące nowe IP”.

Niedawno pojawiły się bardzo pożądane kontynuacje Red Dead Redemption i Borderlands, a Take - Two ma wiele innych serii, których ludzie chcieliby zobaczyć więcej. Grand Theft Auto, Mafia, XCOM i BioShock zdecydowanie przychodzą momentalnie na myśl.

"Aktywnie inwestujemy na rynkach wschodzących, platformach i modelach biznesowych i jesteśmy wyjątkowo dobrze przygotowani do czerpania korzyści z pozytywnych trendów w naszej branży oraz generowania wzrostu i ekspansji marży w perspektywie długoterminowej", powiedział Zelnick. Oczywiście, nie dodając nic więcej, ale jak tylko zapowiedź którejś z nowych gier wydawcy będzie gotowa z pewnością o tym napiszemy.

Jednocześnie odwołujemy się do Was pytając, jaką kontynuację z wyżej wymienionych chcielibyście zobaczyć w pierwszej kolejności?


Sprawdź także:

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:20, 12.11.2019
Jego wypowiedź sugeruję jeszcze większe zainteresowanie skrzynkami, kartami itp rzeczami, które ostatnio wszędzie widujemy, a które to nie są zbyt lubiane. Po za tym dobrze pamiętam, że to NBA 2K20 zostało zjechane za inwazyjne mikrotransakcję?
0 kudosdabi132   @   18:26, 12.11.2019
Trailer NBA 2K20 został zjechany przez graczy za skupienie się na mikrotransakcjach. To nie wyglądało jak trailer gry, a raczej jakiegoś kasyna. Jeśli chodzi o nową Mafię, to jeśli mają stworzyć taką słabiznę jak Mafia 3 to lepiej niech nawet nie zaczynają jej robić. Połączenie stylu dwójki i jedynki to klucz do sukcesu. Myślę jednak, że Take-Two będzie raczej robić gry napakowane mikrotransakcjami.