Red Dead Redemption II oraz GTA V sprzedają się wyśmienicie

Świetną sprzedażą Red Dead Redemption II oraz GTA V chwali się wydawca gier, firma Take-Two.

@ 08.11.2019, 11:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Red Dead Redemption II oraz GTA V sprzedają się wyśmienicie

Gry studia Rockstar Games sprzedają się wyśmienicie. Potwierdzeniem tego niechaj będą najnowsze informacje dotyczące popularności Red Dead Redemption II oraz Grand Theft Auto V.

Take-Two komentowało swoje najnowsze wyniki finansowe, a podczas konferencji, przedstawiciele korporacji ujawnili, że Red Dead Redemption II trafiło już do sklepów w nakładzie około 26,5 mln egzemplarzy. Wynik imponujący sam w sobie, ale mizerny gdy porównamy go z tym osiągniętym przez GTA V - gra rozeszła się w nakładzie 115 mln sztuk.

W obu przypadkach mamy do czynienia z danymi na koniec drugiego kwartału fiskalnego, co znaczy, że chodzi o sprzedaż do końca września bieżącego roku. Wszystko co rozeszło się później, czyli m.in. w październiku, nie było już brane pod uwagę.

Kończąc przypomnę, że Red Dead Redemption II miało kilka dni temu swoją premierę na PC. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, rzućcie okiem na wymagania sprzętowe oraz recenzję. Grających odsyłam natomiast do naszego w pełni darmowego i bardzo kompleksowego poradnika.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 14 kwietnia 2015
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   18:28, 08.11.2019
No ja cierpliwie czekam. Czuję jednak, że nie prędko ceny spadną. To choć niech to łatają w między czasie.
1 kudosIgI123   @   23:20, 08.11.2019
Ja ostatnio zaopatrzyłem się w tą słynną pionteczke i muszę przyznać - faktycznie gra bardzo dobra. Po pierwszym RDR i GTA IV nie miałem zaufania do Rockstara, ale tutaj się spisali. RDR2 przez to też zamierzam ograć w przyszłości.
0 kudosMicMus123456789   @   23:30, 08.11.2019
GTA6 dostaniemy chyba dopiero wtedy kiedy piątką w końcu przestanie się tak dobrze sprzedawać xD
0 kudosshuwar   @   09:02, 09.11.2019
Może tak być. Też o tym myślałem. Nie zrobią sobie sami przecież konkurencji. Stawiam, że przynajmniej z 2 lata trzeba będzie poczekać (minimum).