Need for Speed: Heat - są pierwsze recenzje

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje najnowszej ścigałki Electronic Arts, Need for Speed: Heat.

@ 08.11.2019, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Need for Speed: Heat - są pierwsze recenzje

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Need for Speed: Heat. Wynika z nich, że dostaliśmy całkiem solidny projekt, choć nie do końca porywający swoją formułą oraz niektórymi dość dziwnymi rozwiązaniami.

Z tekstów wynika, że Need for Speed: Heat jest mieszanką opcji z poprzednich części cyklu. Z jednej strony, może to być zaletą, a drugiej wadą, albowiem całkowitych nowości w tytule jest niewiele. Najwięcej zarzutów kierowanych jest w stronę różnorodności wydarzeń oraz sztucznej inteligencji przeciwników. Chwalona jest m.in. oprawa oraz tuning.

Jeśli chodzi o ogólne założenia zabawy, mamy do czynienia ze zręcznościową grą wyścigową, w której występują dwa rodzaje wydarzeń: te za dnia (legalne) oraz te w nocy (nielegalne). W obu zbieramy punkty/walutę, którą następnie wymieniamy na nowe auta oraz tuning już posiadanych.

Pierwsze noty znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o nasz tekst spodziewajcie się go niebawem. Need for Speed: Heat dostępne jest od dziś w sklepach. Nabędziecie je na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.

  • VG247 – 4/5
  • IGN – 8
  • Tech Advisor – 3/5
  • Stevivor – 7
  • GamesRadar – 7
  • USgamer – 6

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:54, 10.11.2019
Średnia ocen równa 7 wskazuje na to że na pewno nie mamy do czynienia z wielkim hitem a co najwyżej kolejna przeciętna ścigalka z serii NFS... ech a ja myślałem że jak cykl będzie wydawany co 2 lata to otrzymamy znacznie bardziej dopracowany produkt i seria powróci do świetności formy z pierwszych części
0 kudosLINAS_00   @   15:11, 12.01.2020
Witam. Orientujesz się może jak rozpocząć kampanie od nowa ? na PS4 ?