Szef Guerrilla Games zostaje szefem Worldwide Studios

Będzie od tej pory koordynował działania wszystkich ekip deweloperskich należących do rodziny PlayStation.

@ 07.11.2019, 21:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

Herman Hulst do tej pory piastował stanowisko szefa studia Guerrilla Games, ale właśnie uległo to zmianie. Został on awansowany na szefa PlayStation Worldwide Studios. Będzie w związku z tym koordynował działania 14 ekip z całego świata.

"Pracowałem ściśle z PlayStation oraz całą rodziną Worldwide Studios od 2001 roku. Mam szacunek oraz podziw dla niezwykle utalentowanych ludzi oraz ambitnych pomysłów, które rodzą się w tych studiach w USA, Europie oraz Japonii", powiedział Hulst w oświadczeniu.

"Jestem bardziej niż podekscytowany, mogąc przewodzić tak wyjątkowym i utalentowanym drużynom, których misją jest tworzenie wspaniałych gier dla fanów PlayStation".

Co ciekawe, to nie jedyna zmiana na wysokich stanowiskach w PlayStation. Dowiedzieliśmy się również, że Shuhei Yoshida będzie się zajmował rozwijaniem całkiem nowej inicjatywy w ramach korporacji. Będzie wspierał deweloperów niezależnych i pomagał im tworzyć gry dla PlayStation.

PlayStation 5 zadebiutuje w 2020 roku. Wówczas okaże się co dokładnie przygotowali Japończycy i jakie mają plany na przyszłość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?