Need for Speed: Heat przedstawia efekty pogodowe i zmienną porę dnia i nocy

Już za moment wielka premiera Need for Speed: Heat, tytuł będzie miał zaawansowany system warunków atmosferycznych.

@ 05.11.2019, 19:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Need for Speed: Heat przedstawia efekty pogodowe i zmienną porę dnia i nocy

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący zmiennych warunków atmosferycznych oraz pory dnia i nocy w nadchodzącej superprodukcji Electronic Arts i Ghost GamesNeed for Speed: Heat.

Gra będzie miała rozbudowany wizualnie system zmiennej pogody. W pewnym momencie, czy to za dnia, czy to po zmroku, na graczy może spaść ulewa, opady mogą się utrzymywać dłuższej lub krócej. Wpływać to będzie nie tylko na efektowność obrazu i oprawy graficznej (efekty cząsteczkowe, unosząca się para, gra światło-cenia), ale przede wszystkim na warunki podczas jazdy i przyczepność. Oczywiście nie jest to gra, która ma podstawy do aspirowania do bycia symulatorem, aczkolwiek w ulewie wyraźnie trudniej będzie zapanować nad samochodami, a i widoczność spadnie.

Filmik rozpoczyna się od scenek przerywnikowych w stylu nielegalnych wyścigów znanych z takich filmów, jak chociażby "Fast & Furious". Po rozegraniu pierwszego wyścigu widzimy również, jak gracz wybiera spośród wielu postaci oraz odpowiadający mu samochód, aby następnie wyjechać nim na miasto. Gracze mogą również używać swoich telefonów do poruszania się po menu i komunikatach w grze.

Poniżej prezentujemy około trzydziestominutowy film, w którym zaobserwujecie rozgrywkę za dnia w pięknym słońcu, jak również po zmroku na mokrych ulicach.

Premiera gry Need for Speed: Heat na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach (wymagania) już 08 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?