Monster Hunter World: Iceborne sprzedaje się wyśmienicie

Capcom ma dzięki temu kolejny bardzo udany finansowo kwartał.

@ 30.10.2019, 09:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Monster Hunter World: Iceborne sprzedaje się wyśmienicie

Podstawowe wydanie Monster Hunter World sprzedaje się do tej pory wyśmienicie, nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że dodatek, Monster Hunter World: Iceborne, rozchodzi się równie dobrze. Właśnie poznaliśmy obecny wynik sprzedażowy projektu.

Firma Capcom ujawniła, że Monster Hunter World: Iceborne trafiło już do sklepów w nakładzie przekraczającym 2,8 mln egzemplarzy. Co ważne, chodzi w tym przypadku wyłącznie o konsole Xbox One i PlayStation 4, albowiem wydanie dla komputerów osobistych zadebiutuje dopiero 9 stycznia bieżącego roku.

Jeśli chodzi o całkowitą sprzedaż Monster Hunter World, przekroczyła ona już 14 mln kopii. Chodzi oczywiście o popularność dzieła od momentu jego premiery, która miała miejsce w 2018 roku. Zainteresowanie tytułem sprawiło, że Capcom ostatnio bardzo dobrze radzi sobie pod względem finansowym.

Firma będzie miała dzięki temu fundusze na dalszy rozwój oraz wydawanie kontynuacji swoich najsłynniejszych marek, w tym m.in. Devil May Cry oraz Resident Evil.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:14, 30.10.2019
Wynik zacny, a dodatek z czasem zyskuje gdy już się pozna nowe potwory. Z początku mimo doświadczenia z podstawki każda walka to był koszmar Dumny