Star Wars Jedi: Upadły Zakon pierwszą grą EA na Steam

Electronic Arts już 15 listopada powróci na Steam. Uczyni to za sprawą Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

@ 30.10.2019, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Star Wars Jedi: Upadły Zakon pierwszą grą EA na Steam

Pisaliśmy przed kilkoma dniami o tym, że Electronic Arts zamierza znowu sprzedawać swoje gry na Steam. Jednym z pierwszych tytułów, który zadebiutuje na platformie należącej do Valve będzie Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Ze względu na powyższe współpraca pomiędzy korporacjami rozpocznie się 15 listopada bieżącego roku. Wtedy bowiem Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutuje na komputerach PC (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Electronic Arts przy okazji ujawniło, że EA Access dostępne będzie przyszłorocznej wiosny na Steam. Gracze z Origin oraz Steam będą w stanie grać wspólnie, a jeśli chodzi o cenę EA Access, nie będzie się ona w żaden sposób różnić od tej obecnej.

Skąd te nagłe zmiany w polityce spółki? Jej szefostwo tłumaczy, że chodzi o to, żeby dać graczom wybór, by być bardziej otwartym i trafić do szerszego grona odbiorców. Obecność EA na Steam ma przysłużyć się wszystkim wymienionym celom.

Niestety jest też łyżka dziegciu w tej baryłce miodu. Otóż EA Access na Steam nie będzie oferowało pełnego katalogu gier. Bawić będziemy mogli się wyłącznie przy tytułach opracowanych i wydanych przez Electronic Arts. Dzieła zewnętrzne będą dostępne tylko w samodzielnej wersji usługi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?