Najnowszy patch do Monster Hunter World: Iceborne naprawi problemy z save'ami i wydajnością

Capcom zlokalizowało źródła problemów i szykuje łatkę.

@ 16.01.2020, 12:14
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Najnowszy patch do Monster Hunter World: Iceborne naprawi problemy z save'ami i wydajnością

Dodatek Iceborne do Monster Hunter World sprzedaje się świetnie, ale wersja PC nie uniknęła rozmaitych problemów. Począwszy od gubienia zapisów stanu rozgrywki, przez słabą optymalizację.

Firma Capcom poinformowała jednak, że odnaleziono źródła tych kłopotów, a zespół programistów pracuje obecnie nad przyszykowaniem stosownej łatki. Wyeliminuje ona zarówno błędy ze znikającymi save'ami, jak i poprawi wątpliwą optymalizację dodatku.

Jednocześnie zaznaczono, że problem ze znikającymi postępami dotyczy jedynie graczy, którzy nie odpalali gry od długiego czasu, a konkretniej przed 30 października 2018 roku. Jeśli dokonaliśmy zapisu postępu rozgrywki w późniejszym terminie, to nie mamy się czym martwić.

Gracze, którzy borykają się z problemem, muszą poczekać na łatkę - ta ma pojawić się "niebawem". 


Sprawdź także:
Monster Hunter World

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?