Monster Hunter World: Iceborne - plan aktualizacji na najbliższe miesiące 2020 roku

Od kwietnia aktualizacje na PC będą debiutowały w tym samym czasie, co na konsolach.

@ 19.01.2020, 15:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Monster Hunter World: Iceborne - plan aktualizacji na najbliższe miesiące 2020 roku

Fani Monster Hunter World na PC nie mieli do tej pory łatwego życia. Porty zarówno podstawki, jak i dodatku Iceborne, nie zostały dobrze zoptymalizowane, a jakby tego było mało, na blaszkach na grę i rozszerzenie trzeba było czekać kilka miesięcy dłużej, niż na konsolach.

Od kwietnia przynajmniej ta druga kwestia ulegnie jednak zmianie. Capcom właśnie opublikowało rozpiskę dotyczącą aktualizacji gry na nadchodzące miesiące. I tak okazuje się, że w kwietniu studio planuje zrównać aktualizacje - każda nowa zawartość, jaka zadebiutuje w grze na PlayStation 4 i Xboksie One, w tym samym czasie trafi też do wydania blaszakowego.

Taki ruch nie powinien specjalnie dziwić, wszak grę w wersji na PC posiada na Steamie, według SteamSpy, od... 20 do 50 mln osób! Rozstrzał w wyniku jest spory, ale nawet jeśli mówimy o dolnej granicy, to nie da się ukryć, że Monster Hunter World także na blaszakach sprzedało się fantastycznie.

W każdym razie, rozpiskę widzicie poniżej. Twórcy planują nowe bestie, misje czy specjalne eventy. Zwolennicy polowań na potwory z pewnością nie będą się w 2020 roku nudzić.


Sprawdź także:
Monster Hunter World

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?