Pierwsze The Last of Us sprzedało się w imponującym nakładzie

Ciekawe czy The Last of Us: Part II powtórzy sukces swojego starszego brata.

@ 15.10.2019, 12:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pierwsze The Last of Us sprzedało się w imponującym nakładzie

Analityk firmy Niko Partners, Daniel Ahmad, opublikował na Twitterze krótki wpis zawierający analizę sprzedaży pierwszej odsłony serii The Last of Us. Jak się okazuje, projekt zdołał do tej pory trafić w ręce 20 milionów graczy na całym świecie. Chodzi oczywiście o obie platformy docelowe, czyli PS3 i PS4.

The Last of Us zadebiutowało pierwotnie na PlayStation 3, a było to w 2013 roku. Nieco później w sklepach pojawił się też remaster przeznaczony dla PlayStation 4, oferujący tą samą opowieść, ale poprawioną oprawę wizualną oraz dodatek Left Behind. Obie wersje gry do tej pory sprzedały się w nakładzie przekraczającym 20 mln graczy.

Na koniec przypomnę, że z początkiem przyszłego roku w sprzedaży pojawi się The Last of Us: Part II. Będzie ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 4, a konkretna data premiery to 21 lutego. Więcej na temat tego projektu znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:47, 16.10.2019
Świetny wynik. Z drugiej strony nie dziwię się, bo gra jest na prawdę świetna.