The Division 2 - epizod 2 ukaże się w tym tygodniu

Epizod 2, czyli przedostatni dodatek dedykowany The Division 2, który zatytułowany jest Petagon: Ostatnia twierdza, ukaże się 15 października dla posiadaczy przepustki sezonowej lub abonamentu Uplay+. Reszta graczy będzie musiała poczekać tydzień.

@ 11.10.2019, 16:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Drugi epizod zadebiutuje w Tom Clancy's The Division 2 jeszcze w październiku! Firma Ubisoft wypuściła zwiastun promujący kolejne rozszerzenie z dodatkową zawartością do wydanego w tym roku looter-shootera, w którym nakreśla wątek przewodni nowego DLC. Tym razem gracze zmierzą się z dywizjami Czarnych Kłów w walce o bioreaktory pod Pentagonem i laboratoriami DARPA.

Epizod nr 2, zatytułowany Pentagon: The Last Castle (Pentagon: Ostatnia twierdza) dedykowany The Division 2 zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 w tym tygodniu - 15 października. Termin tyczy się posiadaczy przepustki sezonowej oraz subksrybentów usługi Uplay+. Dla wszystkich pozostałch DLC zadebiutuje nieco później - 22 października.

Najistotniejszą kwestią towarzyszącą premierze rozszerzenia jest bez wątpienia decyzja producentów o opóźnieniu wydania nowego rajdu. Miał on wyjść, podobnie jak dla pierwszego epizodu, razem z pozostałą zawartością. Tymczasem jednak postanowiono o jego przesunięciu.

Jednak pomijając tę niedogodność, gracz otrzymają dwie nowe misje fabularne. Pierwsza z nich skupi się na odbiciu wspomnianych bioreaktorów, które osadzone zostały w piwnicach Pentagonu. Na miejscu są już dywizje Czarnych Kłów i próbują wyciągnąć urządzenia - musimy ich w tym powstrzymać. Drugą zaś jest infiltracja ośrodków badawczych DARPA, w których również zdążyli się rozgościć przeciwnicy. Opuszczonym, zimnowojennym tunelem ewakuują kolejne znalezione tam urządzenia.

Oprócz tego rozgrywka zostanie wzbogacona o nową specjalizację dla bohatera - ciężkozbrojnego wojaka posiadającego na podorędziu wyrzutnię rakiet - oraz mapę Wharf (opuszczony port rybacki). Dostaniemy również nowy tryb PvP - Team Eliminiation. Naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny, które zawalczą w formule "best of 7", czyli jedna z nich będzie musiała wygrać cztery rundy. Celem staje się pokonanie oponentów lub posiadanie przewagi liczebnej, gdy upłynie czas.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?