Ubisoft zapowiedziało The Division: Heartland

The Division: Heartland to kolejna odsłona popularnego cyklu. Co ciekawe, będzie ona reprezentatem gatunku free-to-play, a jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, będzie ona wzorowana na dotychczasowych częściach.

@ 07.05.2021, 08:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft zapowiedziało The Division: Heartland

The Division otrzymało do tej pory dwie pełnoprawne odsłony, sporo aktualizacji oraz mnóstwo dodatków. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, niebawem na rynku pojawi się kolejna część przedsięwzięcia zatytułowana The Division: Heartland. Będzie ona w pełni samodzielna i - co warto odnotować - darmowa. Produkcję ujawniono trochę znienacka, ale już teraz wzbudziła zainteresowanie graczy.

The Division: Heartland, jak wspomniałem, będzie przedstawi gatunku free-to-play. Tytuł będzie oczywiście nadal nastawiony na survival, pozyskiwanie wyposażenia oraz rozwój prowadzonego przez nas bohatera. Akcję będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a zagramy albo samodzielnie albo z maksymalnie trzema innymi graczami. Premiera, jak wszystko pójdzie dobrze, nastąpi na przełomie 2021 oraz 2022 roku.

Nową grę opracowuje studio Red Storm Entertainment, które wcześniej pomagało w przygotowaniu The Division 2. Ubisoft niestety nie podzielił się z nami większą ilością szczegółów, ani tym bardziej żadnymi materiałami promocyjnymi. Jak tylko się to jednak zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.

Na koniec wspomnę jeszcze, że pod koniec 2021 roku The Division 2 otrzyma kolejną sporą aktualizację, wprowadzającą do gry nową zawartość. Będzie to nowy tryb zabawy oraz nowe metody rozwoju agentów. Twórcy stawiają podobno na zróżnicowanie. Jeśli jeszcze nie gracie, pamiętajcie, że The Division 2 dostępne jest na PC oraz konsolach. Osoby planujące się bawić na blaszakach, powinny zerknąć na wymagania sprzętowe projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?