Fallout Legacy Collection potwierdzone dla Wielkiej Brytanii i Niemiec

Chcecie ponownie zagrać w Fallout 3, Fallout New Vegas oraz Fallout 4?

@ 07.10.2019, 17:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Fallout Legacy Collection potwierdzone dla Wielkiej Brytanii i Niemiec

Kolekcja Fallout Legacy, zawierająca wszystkie tytuły serii, została oficjalnie zapowiedziana, ale z pewnym haczykiem: będzie dostępna tylko w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Wcześniej w tym miesiącu wyciek na Amazon Germany doprowadził do ujawnienia kolekcji Fallout Legacy, która zawierałaby każdą odsłonę cyklu Fallout, z wyjątkiem Fallout 76. Jednak dzięki niedawnemu tweetowi z oficjalnego konta w Wielkiej Brytanii, wyciek ten został niejako potwierdzony, a kolekcja jest już dostępna w przedsprzedaży.

Zestaw będzie oferowany tylko na PC (ponieważ pierwsze dwa tytuły nigdy nie zostały przeniesione na inne platformy) i obejmuje Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3 GOTY, Fallout: New Vegas Ultimate Edition oraz Fallout 4 GOTY. I tak jak poprzednio informowano, Fallout 76 nigdzie nie pojawi się w ramach tej kolekcji. Zbiór gier ukaże się 25 października i jest maksymalnie opłacalną opcją, ponieważ dostępna będzie za jedyne 39,99 €.

Mamy nadzieję, że jeśli kolekcja okaże się popularna, Bethesda rozważy wypuszczenie jej w pozostałych krajach Europy, w tym w Polsce. Do tego czasu fani spoza Niemiec i Wielkiej Brytanii mogą być zmuszeni zamówić stamtąd kopie. Czy jesteście zainteresowani?


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskobbold   @   18:05, 08.10.2019
Gry które były rozdawane za darmo, gry które były już w takich przecenach, że taniej to było już za damo, można dostać "za jedyne 39,99 €" Rozbawiony Dziękuję, postoję. Dojenie frajerów ciąg dalszy.